Загальноосвітня школа I-III ступенів
с.Перепельників Зборівського району Тернопільської області

Протидія булінгу

Ми проти булінгу!

4 травня у світі відзначають Міжнародний день протидії булінгу присвячений боротьбі з однією з найбільш поширених проблем, з якими доводиться зштовхуватися учням, педагогам і батькам у всьому світі, оскільки булінг ( цькування )- тривожна тенденція, особливо для сучасного дитячого середовища. Дитині важко впоратись з цією проблемою самотужки і допомога та підтримка, як діяти в цій ситуації для неї дуже важлива. Здобувачі освіти ЗОШ І-ІІІ ст. с. Перепельників виготовили лепбук ,,Супергерої проти булінгу" та ознайомилися із поняттям ,,булінг", видами, формами та наслідками булінгу, як захиститися та відповідальність булера перед законом. Також учні підготували та презентували інформаційний банер ,,Ми проти булінгу!".

12:49 04.05.2023

Як розпізнати булінг?

Школа — важливий етап у житті дитини. Та на жаль, у середовищі однолітків можна часто стикнутися з цькуванням, тобто з булінгом.

18:16 17.04.2023