Загальноосвітня школа I-III ступенів
с.Перепельників Зборівського району Тернопільської області

Профорієнтаційна робота

Вибір професій без ґендерних стереотипів

Класний керівник 10 класу Богач О.Б організувала із здобувачами освіти 10-11 класів мультимедійний SCRM-курс з вибору професії без гендерних стереотипів. Учні також пройшли профорієнтаційний тест та отримали сертифікати.

10:40 26.04.2023

Запрошення на навчання

З метою профорієнтації та ознайомлення з новою освітньо-професійною програмою ,,Геоінформаційні технології захисту навколишнього середовища" спеціальності 183 ,,Технології захисту навколишнього середовища" першого (бакалаврського) рівня вищої освіти ( Географічного факультету ЛНУ ім. І. Франка) провела інформаційний захід студентка 5 курсу цього закладу Морозовська Уляна для майбутніх абітурієнтів, учнів 10-11 класів.

22:46 21.04.2023

Обирай професію до душі

10 березня відбулася профорієнтаційна онлайн зустріч із викладачами Тернопільського кооперативного фахового коледжу. Випускники ознайомилися із спеціальностями, умовами вступу та правилами прийому у коледж.

23:48 10.03.2023